כיום ניתן למצוא אינספור מאגרי תמונות מקצועיים אשר מאפשרים לך להוריד תמונות יפות בחינם או תמונות פרמיום בתשלום סמלי של 1$-2$ לתמונה.

אם אתה מחפש מאגרי תמונות איכותיים, עשירים ועדכניים בהמשך המאמר תוכל לצפות במאגרי התמונות שאני עושה בהם שימוש מדי יום ביומו.

מאגרי תמונות יפות להורדה בחינם או בתשלום

מאגרי תמונות להורדה

ישנם עשרות ואולי אף מאות מאגרים שונים ברשת להורדת תמונות Stock Photo מקצועיות לשימוש פרטי או מסחרי, הנה רשימת המאגרים שאני משתמש בהם:

  • SplitShire – אתר SplitShire הוקם על ידי דניאל ננסו בשביל לשתף את התמונות שהוא צילם עם כל העולם. אחרי 10 שנים, האתר מונה יותר מ – 1000 תמונות איכותיות אשר יאפשרו לגולשים להתחבר לתוכן האתר שלך. כל התמונות באתר SplitShire מופצות בחינם, ללא הגבלות רישוי או ייחוס קרדיט לצלם.
  • Stocksnap – אתר Stocksnap מציע מאות צילומים, תמונות ואיורים באיכות גבוהה אשר מתווספים מידי שבוע למאגר הכללי. ניתן לבצע חיפוש ידני בתוך האתר או להשתמש בקטגוריות הראשיות של האתר בשביל לאתר תמונות של אנשים, משרדים, ערים, משפחות וכדומה.
  • New Old Stock – אתר New Old Stock מייחד את עצמו על ידי פרסום תמונות וינטאג' ישנות, ייחודיות ומעניינות מן הארכיונים הציבוריים באירופה וארה"ב. באתר ניתן למצוא הרבה מאוד תמונות שחור-לבן ישנות אשר יכולות להוסיף לאתר או לפרסום נקודת מבט שונה מהמקובל היום.
  • FancyCrave – אתר FancyCrave מתמחה בפרסום תמונות בעלות רגש אשר מספרות סיפור או מייצגות עולם תוכן כלשהו. אתר FancyCrave מאפשר להוריד תמונות בחינם או בתשלום לפי נושא או חיפוש ספציפי.

לסיכום, בכל אחד מהמאגרים הנ"ל תוכל למצוא מגוון הולך וגדל של תמונות איכותיות, יפות ומעניינות אשר יעשירו את עמודי האינטרנט, הבלוג או אפילו את עיצוב הבית/המשרד שלך לאחר הדפסה על קנבס איכותי, גדול ועמיד.