ניהול דף פייסבוק עסקי היא כבר לא אופציה שיש לחשוב עליה כיום, אלא חובה עסקית ממדרגה ראשונה עבור כל בעל עסק או חברה. החובה זהה בין אם מדובר על עסק של אדם אחד שעובד מהבית או חברה שמעסיקה מאות עובדים ומציעה שירות לכל הארץ. ניהול עקבי ומקצועי של דף עסקי בפייסבוק אפקטיביים מאוד לחשיפה, מיתוג ומשיכה של לקוחות חדשים לעסק.

בעלי עסקים כבר הבינו בשנים האחרונות שניהול דף עסקי בפייסבוק הוא פתיחה של ערוץ שיווקי ממעלה ראשונה כדי למתג את העסק שלהם ולמשוך לקוחות חדשים על בסיס קבוע. לא כולם יודעים לעשות זאת בכוחות עצמם ולכן יש שירות של חבורת שונות המספקות שירות ניהול דף עסקי בפייסבוק בצורה מקצועית והעלות שלהם לא גבוהה ביחס לתועלת שניתן לקבל בחזרה.

ניהול דף פייסבוק עסקי

מדוע צריכים חברה לניהול דף עסקי בפייסבוק?

פתיחת דף עסקי בפייסבוק כל אחד יכול לעשות וגם ניהול של דף עסקי בפייסבוק אפשר לעשות בצורה עצמאית. יחד עם זאת בעלי עסקים קטנים רבים, כמו גם מנהלי שיווק ופרסום בחברות גדולות, מעדיפים לשכור שירותי חברה מקצועית לבצע זאת עבורם ויש לכך סיבות טובות:

  • מקצועיות – הבסיס הוא כמובן יכולת מקצועית שיש לחברה שזה תחום העיסוק שלה לעומת מי שזה לא עיסוק מרכזי שלהם אלא ערוץ שיווקי בלבד. חברה מקצועית יודעת מה לעשות בדרך מוצלחת ויעילה יותר, ובדרך כלל בעלויות נמוכות יותר.
  • למצוא את הזמן – צריכים להשקיע תכנון ומחשבה בהעלאה של פוסטים, סרטונים או סטוריז לפייסבוק כדי לקבם את העסק שלכם. לא לכולם יש את הזמן לעסוק בכך או שהם לא מוצאים אותו בסדר היום העמוס שלהם.
  • עקביות – העלאה של תוכן לדף עסקי בפייסבוק חייבת להיות עקבית. יש היום עומס עצום של פרסומים ברשת החברתית הגדולה ולכן חשוב לפרסם לפחות 3 פוסטים ו/או סטוריז בשבוע באופן קבוע. גולש שיגיע לדף שלכם ויראה שאתם מעלים פוסט אחד בחודש או שהאחרון עלה לפני חודשיים, סביר ולא יתרשם שהעסק שלכם פעיל וזמין עבורו. כמו כן הנוכחות שלכם ברשת לא תורגש.
  • עיצוב – היום המדיה ויזואלית וחשוב להעלות פרסומים עם תמונות, קליפים או סרטונים ערוכים היטב. יש להשקיע בכך משאבים רבים וגם יכולת מקצועית. לכן כדאי להשאיר זאת למומחים לעניין.
  • פרסום ממומן בפייסבוק – חלק חשוב ביותר במשיכה של לקוחות חדשים הוא פרסום בפייסבוק בקמפיין ממומן. כאן תוכלו לפלח את קהל היעד, להשקיע תקציב שמתאים עבורו ולבחור בקמפיין שיתאים לצרכים של העסק. המערכת מורכבת וכדאי להבין בה כדי להימנע מטעויות יקרות או פרסום שאיננו יעיל.

כמה עולה שירות ניהול דף עסקי?

העלות של שירות ניהול דף עסקי משתנה לפי היקף הפעילות של כל עסק, וגם על פי היקף העבודה הנדרש מהחברה שמספקת את השירות. המחירון שאנו מציגים הוא לשם קנה מידה כללי בלבד.

מחירון ניהול דף עסקי:

  • פרסום של 2 פוסטים או סטורי בשבוע: 1500 ₪
  • פרסום של 3 פוסטים או סטורי בשבוע: 2000 ₪
  • פרסום של 4 פוסטים או סטורי בשבוע: 2500 ₪

המחירון הזה לא כולל תקציב פרסום שיש לשלם לפייסבוק עבור קמפיין פרסום ממומן.

  • תקציב פרסום בפייסבוק לעסק קטן ו/או מקומי: 1500-2500 ₪ לחודש.
  • תקציב פרסום בפייסבוק לעסק גדול ו/או ארצי: 2500-10000 ₪ לחודש.

חשוב לקחת בחשבון שהשקעה בפרסום בפייסבוק היא השקעה שאמורה להחזיר את עצמה עם לקוחות חדשים ורווחים לעסק המפרסם, וניהול נכון מעלה את הסיכויים שלכם להצליח בכך.

המאמר נכתב בשיתוף עם Viral Marketing אשר מעניקה שירותי שיווק דיגיטלי לחברות, עסקים וארגונים בפריסה ארצית.