השוואת שרתים וירטואליים (VPS Hosting) בחו"ל – חברות, מחירים ומאפיינים

שרתים וירטואליים (VPS) מעניקים למשתמש בהם שטח אחסון, תעבורה ואבטחת מידע גבוהה הרבה יותר מאשר אחסון על גבי שרתים שיתופיים (Shared Hosting). שרתים וירטואליים (VPS) פועלים כך שכל חשבון שפועל עליהם מקבל את הקצאת המשאבים שלו (זיכרון, כח מחשוב וכדומה) כך שהוא לא מושפע מחשבונות או אתרים אחרים אשר נמצאים באותו שרת.

שרתים וירטואליים (VPS) הן פתרון אידיאלי למשתמשים אשר מחפשים יכולות של שרת ייעודי בעלות חודשית אשר דומה לשרתים שיתופיים.

השוואת שרתים וירטואליים (VPS Hosting) בחו"ל

לדעתי, החברות אשר מעניקות את התמורה הטובה ביותר להשקעה החודשית נמצאות מעבר לים. בין החברות הטובות ביותר לאחסון על גבי שרתים וירטואליים (VPS Hosting) ניתן למצוא:

#!@ להכניס חברות #@!

כל החברות הנ"ל עומדות בדרישות מחמירות של מינימום 99.99% זמינות (Up Time), הקצאת משאבים לפי דרישה, הצגת מרכזי ידע ותמיכה מסביב לשעון, 24 שעות ביממה. בנוסף, כל אחת מחברות האחסון הנ"ל, מציגות תמחור ברור באתר שלהם ואפשרויות שדרוג או שנמוך בהתאם לצרכים שלך.

הפרמטרים שהנחו אותי בתהליך השוואת השרתים הוירטואליים (VPS) היו:

  • זמינות (Up Time) – בעיני, זמינות השרת (Up Time) הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך ההשוואה בין החברות. אם האתר שלך מושבת למספר דקות או שעות בכל יום/שבוע/חודש – בסופו של דבר, זה יכול לעלות לך בהפסד של הרבה מאוד כסף. כל אחת מהחברות הנ"ל, מתחייבות לזמינות מינימלית של 99.99% – במידה והחברה לא תעמוד בכך, תוכל לקבל החזר כספי מלא על זמני ההשבתה של השרת.
  • משאבים – אחת הסיבות המרכזיות לעבור לשרת וירטואלי (VPS) היא הגמישות אשר מאפשרת לך לשדרג או לשנמך את משאבי המערכת (זיכרון, כח מחשוב, רוחב פס, שטח אחסון וכדומה) בהתאם להתפתחות האתר. בדרך כלל, אתרים קורסים כאשר הם זוכים לכניסות רבות בצורה פתאומית – שרתים וירטואליים (VPS) יודעים להתאים את עצמם כך שהם יעמדו ברצף הבקשות מבלי לקרוס לתוך עצמם.
  • תמיכה טכנית – בשעת משבר שמשהו משתבש או לא עובד כנדרש, אתה רוצה לדעת שיש מישהו שדואג לך במהירות האפשרית, בכל שעה ובכל אמצעי תקשורת. כל אחת מהחברות הנ"ל מציעות תמיכה טלפונית, צ'אט, דואר אלקטרוני או באמצעות מרכז הידע המפורט שלהן – התמיכה ניתנת 24/7 במהלך כל שעות וימות השנה.

לסיכום, אם האתר או הבלוג שלך גדלים עם הזמן ואתה זקוק לפתרון אפקטיבי, יעיל וחזק יותר לאחסון – שרתים וירטואליים (VPS) הם קפיצת המדרגה הטבעית מבחינתך. כמו כן, במידה ויש לך מספר רב של אתרים, אחסון על גבי שרתים וירטואליים (VPS) מאפשר לך לקבל כח מחשוב, זיכרון ומשאבים מורחבים אשר יכולים לשמש את כל רשת האתרים בעלות נמוכה בחישוב של פר אתר.