השוואת אחסון PHP בחו"ל – חברות, מחירים ומאפיינים

PHP היא שפת תסריט אשר מיועדת לפיתוח, הקמה ותכנות של אתרים ברמת השרת. שפת PHP דורשת שרת אחסון Linux אשר פועל על פי תצורת LAMP ( מערכת הפעלה Linux, שרת Apache, בסיס נתונים MySQL ושפת PHP) – בצורה זו, ניתן לקבל את הביצועים הטובים ביותר וליצור סביבת עבודה מהירה, קלה לשימוש ותפעול.

רוב בעלי האתרים אשר משתמשים בשירותי אחסון PHP עושים זאת כתוצאה מדרישות המינימום של תוכנות ניהול התוכן שלהם. אם אתה מעוניין להפעיל אתר אשר מופעל על ידי מערכת וורדפרס (WordPress), ג'ומלה (Joomla) או דרופל (Drupal) תהיה חייב לרכוש חבילת אחסון PHP אשר מאפשרת לסקריפטים אלה לעבוד בצורה מיטבית.

השוואת אחסון PHP בחו"ל

כיום, ישנם מאות אלפי חברות אחסון אתרים אשר מציעות אחסון PHP בחו"ל ובישראל. לדעתי, מבחינה כלכלית, ביצועים ותמיכה עדיף לבחור בחברות בחו"ל אשר מאחסנות מיליוני אתרים בחוות שרתים עצומות. בין החברות המומלצות ביותר לאחסון PHP בחו"ל ניתן למצוא:

#!@ חברות #@!

כל אחת ואחת מהחברות הנ"ל מציעות אחסון PHP חזק, אפקטיבי ויציב במחירים מצחיקים של 2$-3$ לחודש בהתחייבות לשנה. ההשוואה של שירותי אחסון PHP התבססה על מספר רב של פרמטרים עיקריים כמו:

  • גרסאות PHP בשרת – אחד הפרמטרים החשובים ביותר בכל הקשור לאחסון PHP הוא כמובן שימוש בגרסאות PHP אחרונות במקביל לגרסאות MySQL אחרונות. במידה והצוות הטכנולוגי אשר מתחזק את חוות השרתים לא דואג לעדכן לגרסאות האחרונות, ישנם סקריפטים ומערכות אשר לא יעבדו לך.
  • הגבלת PHP memory_limit – הגבלת PHP memory_limit צריכה לעמוד על 64MB-128MB לפחות – ככל שההגבלה גבוהה יותר, ניתן להריץ סקריפטים כבדים יותר על גבי שרת האחסון.
  • שימוש ב – Zend Optimizer – שימוש ב – Zend Optimizer מאפשר להאיץ את קריאת שפת ה – PHP מאחורי הקלעים ברמת השרת – מבלי לבצע פעולה כלשהי. לא כל חברות האחסון מטמיעות את Zend Optimizer מכיוון שמדובר בפתרון אשר דורש רישיון בתשלום אשר מייקר את עלויות התחזוקה של השרת.

לסיכום, אחסון PHP הוא אידיאלי לבעלי אתרים אשר מתבססים על מערכות קוד פתוח כמו וורדפרס (WordPress), ג'ומלה (Joomla) או דרופל (Drupal) המצויינות או מערכות ניהול תוכן וסקריפטים אשר עושים שימוש בשפת PHP ומסדי נתונים מסוג MySQL.