השוואת אחסון ריסלר (Reseller Hosting) בחו"ל – חברות, מחירים ומאפיינים

חבילות אחסון ריסלר (Reseller Hosting) מיועדות לבעלי חברות בנייה, עיצוב וקידום אתרים אשר מעוניינים להציע שירותים משלימים לקהל לקוחותיהם או לאנשים אשר רוצים לפתוח חברת אחסון אתרים מבלי לנהל ולהשקיע במערך שרתים מקצועי.

אחסון ריסלר (Reseller Hosting) מאפשר לך להשתמש בתשתיות החברה (תוכנה וחומרה) כאשר עליך מוטלת עבודת השיווק, הגבייה והתמיכה בלקוח הקצה שלך. בישראל ובעולם כולו, ישנן חברות רבות אשר מציגות את עצמן כחברות אחסון אתרים אך בפועל, הן רוכשות את השירות מצד שלישי ומרוויחות על כל לקוח אשר הן מעניקות לו שירות.

השוואת אחסון ריסלר (Reseller Hosting) בחו"ל

בעת בחירת חבילת אחסון ריסלר (Reseller Hosting) חשוב לשים לב לזמינות השרתים, שטח האחסון, התעבורה והמחיר הנדרש. לטעמי, חברות האחסון הטובות ביותר לאחסון ריסלר (Reseller Hosting) נמצאות בחו"ל, כאשר הטובות ביותר הן:

#!@ חברות #@!

כל אחד מחברות האחסון הנ"ל, מעניקות תמיכה מסביב לשעון, ביצועים וזמינות מקסימלית במחירים נוחים אשר יאפשרו לך להרוויח הרבה יותר מכל לקוח שישב תחתיך.

מהן היתרונות של חבילות אחסון ריסלר (Reseller Hosting)?

חבילות אחסון ריסלר (Reseller Hosting) מעניקות למשתמש יתרונות רבים על פני החלופות, הנה העיקריים שבהם:

  • החזר השקעה מהיר – החזר ההשקעה בישראל על חבילות אחסון ריסלר (Reseller Hosting) הוא בין הגבוהים בעולם. חבילת אחסון בסיסית בישראל מתומחרת בכ – 20 ש"ח בממוצע, כאשר כל חבילת אחסון ריסלר אשר מספיקה ל – 100+ אתרים עולה כ – 20$ בממוצע – ניתן לראות כי כבר בלקוח השלישי ניתן להגיע לאיזון ולהפוך לרווחיים.
  • שליטה –חבילות אחסון ריסלר (Reseller Hosting) מאפשרות שליטה מלאה על כל אחד מחשבונות האחסון אשר נמצאים בחשבון שלך. כל חבילת ריסלר (Reseller Hosting) מעניקה לך אפשרויות ניהול מתקדמות לחיוב, השעיה וניהול כל אחד מהלקוחות שלך. כמו כן ברמת החשבון שלך, ניתן להגדיל ולהקטין את כמות המשאבים (כח מחשוב, זיכרון, שטח דיסק ותעבורה) בהתאם לקצב השיווק בעסק שלך.
  • שקט נפשי – חבילות אחסון ריסלר (Reseller Hosting) מעניקות שקט נפשי והסרת אחריות לרכישת ציוד קצה, ניהול ותחזוקת מערך השרתים מכיוון שכל הפעילות מתבצעת על ידי החברה שממנה אתה רוכש את החבילה – בדיוק מסיבה זו, חשוב לבחור בחברה יציבה, אמינה ואיכותית אשר לא תגרום לך נזקים בהמשך הדרך.

כל אחת מהחברות הנ"ל, תאפשר לך לנהל את חשבונות הלקוח שלך בצורה מקצועית, מהירה ופשוטה כך שתוכל להתרכז בגידול העסק ובמתן תמיכה טכנית בסיסית מבלי לשבור את הראש בניהול השרתים בפועל.

לסיכום, אם אתה שוקל להיכנס לעסקי ה – IT ולהעניק שירותי אחסון אתרים ללקוחות בישראל, מומלץ לעשות את הצעדים הראשונים באמצעות חבילת אחסון ריסלר (Reseller Hosting) בסיסית ומבלי להשקיע עשרות ומאות אלפי שקלים בחומרה ותוכנה יקרה.