השוואת אחסון וורדפרס ( WordPress Hosting) בחו"ל – חברות, מחירים ומאפיינים

יש מספר רב של סיבות לכך שיותר מ – 60 מיליון אתרים ברחבי העולם מתבססים על מערכת וורדפרס (WordPress) כמערכת ניהול התוכן שלהם. וורדפרס (WordPress) היא מערכת ניהול פשוטה, אטרקטיבית וגאונית אשר שינתה את פני האינטרנט והפכה כל אחד לבונה אתרים מקצועי כמעט בן לילה.

וורדפרס (WordPress) מאפשרת לכל אחד לבנות אתר מקצועי, בלוג, חנות וירטואלית או דף נחיתה במספר לחיצות כפתור בודדות. וורדפרס (WordPress) מעניקה גמישות וסקלבליות רבה כך שהיא לא רק נחלתם של בעלי אתרים או עסקים קטנים אלא גם של חברות ותאגידי ענק.

השוואת אחסון וורדפרס (WordPress) בחו"ל

ישנם לא מעט חברות אחסון אתרים אשר מציעות פתרונות אחסון וורדפרס (WordPress) על גבי שרתי לינוקס (Linux), אך מעטים מביניהם עושים את כלל ההתאמות הדרושות מבחינת מהירות, ביצועים ואבטחה משופרת.

בין החברות המומלצות ביותר לאחסון וורדפרס (WordPress) ניתן למצוא:

#!@ חברות #@!

כל אחת מהחברות הנ"ל, מעניקה שירותי אחסון וורדפרס (WordPress) מנוהלים. שירותי אחסון וורדפרס (WordPress) מקצועיים כולליים את הפרמטרים הבאים:

  • זמינות – כל החברות הנ"ל מתחייבות לזמינות (Up-Time) מינמאלית של 99.99% מהזמן. אם האתר שלך מושבת מספר דקות ביום או בשבוע, אתה לא רק מפסיד לקוחות פוטנציאליים אשר יפנו לאתר של המתחרה שלך אלא גם פגיעה ישירה באמינות, המותג והנוכחות שלך.
  • אבטחה – וורדפרס (WordPress) היא מערכת קוד פתוח אשר מופצת בחינם. כתוצאה מכך, קוד המקור שלה חשוף להאקרים אשר מנצלים את פרצות האבטחה לצרכים שלהם או לשם חבלה והטרדה. חברות אחסון אשר מתמחות באחסון וורדפרס (WordPress) כוללות רכיבי אבטחה, סריקה, עדכונים אוטומטיים וגירסאות PHP ו – MySQL אחרונות אשר מקשות את אבטחת האתר.
  • מהירות – ככל שעוברות השנים וורדפרס (WordPress) הופכת למערכת מורכבת, כבדה ואיטית יותר. לשמחתנו, ישנן חברות אחסון אשר פיתחו פלאגינים ומודולים ייחודים אשר מאפשרים להאיץ את האתרים ובכך לגרום להם להעלות מהר הרבה יותר. חשוב לדעת כי בשנים האחרונות, גוגל נותנת יתרון לאתרים שעולים מהר יותר מהמתחרים שלהם באותו נישה – כך שמהירות, יכולה להיות שווה מיקום גבוה יותר בגוגל.
  • תמיכה טכנית – כל אחד מהחברות הנ"ל מאפשרות לקבל תמיכה מסביב לשעון על ידי מרכז ידע אונליין, צאט וירטואלי, דואר אלקטרוני או שיחת טלפון.

חבילת אחסון וורדפרס (WordPress) לא חייבת להיות יקרה במיוחד – החל מ – 2$ לחודש, תוכל להתחדש בחבילת אחסון שתתן לך זמינות, אבטחה, מהירות ותמיכה טכנית מסביב לשעון.

לסיכום, אחסון וורדפרס מקצועי הוא הכרחי לכל בעל אתר, בלוג או חנות וירטואלית אשר מופעלת על גבי מערכת וורדפרס (WordPress).