השוואת אחסון ג'ומלה ( Joomla Hosting) בחו"ל – חברות, מחירים ומאפיינים

ג'ומלה (Joomla) היא אחת משלושת מערכות ניהול התוכן המובילות בעולם.

על מנת להפעיל אותה בצורה מיטבית על גבי שרת האחסון, לא מספיק לרכוש אחסון PHP או אחסון לינוקס (Linux) בסיסי אלא עדיף לרכוש חבילת אחסון ג'ומלה ( Joomla Hosting) אשר מותאמת ופועלת בסינרגיה עם כלל רכיבי המערכת.

השוואת אחסון ג'ומלה (Joomla Hosting) בחו"ל

חיפוש קצר בגוגל יכול לחשוף בפניך אלפי חברות אחסון אתרים אשר מציעים שירותי אחסון לג'ומלה (Joomla) אך רק חלק קטן מאותן חברות עומדות בצורה מלאה בדרישות המינימום של המערכת תוך הקפדה על מהירות, אבטחת מידע וביצועים גבוהים.

לפי דעתי, החברות הטובות ביותר לאחסון ג'ומלה (Joomla Hosting) בחו"ל הן:

#@! חברות #@!

כל אחת מהחברות הנ"ל עומדת בסטנדרטים מחמירים ומעניקה ביצועים גבוהים על סמך הפרמטרים הבאים:

  • תצורת שרת LAMP – על מנת להריץ את מערכת ג'ומלה בצורה הטובה ביותר, שרת האחסון חייב לפעול על פי קונפיגורציית LAMP. קונפיגורציית LAMP היא מערכת הפעלה Linux עם שרת HTTP מסוג Apache, בסיס נתונים MySQL ושפת תכנות PHP.
  • התקנה ג'ומלה בקליק אחד – אחד היתרונות העיקריים בשרתים אשר מותאמים למערכת ג'ומלה היא האפשרות להתקין את המערכת בצורה אוטומטית במספר לחיצות כפתור. אפשרות זה מקצרת מאוד את תהליך פריסת הקבצים על גבי השרת וניתן בתוך דקות ספורות לבצע התקנה חדשה ולהתחיל בעבודה על האתר שלך.
  • תמיכה ב – mod_rewrite – מערכת ג'ומלה כוללת אינספור מודולים ורכיבים אשר מרחיבים את היכולות הבסיסיות שלה. רכיבים רבים דורשים תמיכה ב – mod_rewrite וגישה לקובץ htaccess. כל אחד מהחברות הנ"ל, מאפשרות גישה לקובץ זה דרך ממשק ה – FTP של השרת או דרך מנהל הקבצים בפאנל הניהול של השרת (cPanel או DirectAdmin).
  • UP Time – זמינות השרת היא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר אצל כל חברת אחסון אתרים כאשר בצורה טבעית השאיפה שלנו תהיה תמיד להשיג את הזמינות הגבוהה ביותר. כל אחת מהחברות הנ"ל, מתחייבת לזמינות של 99.99% – כך שאתה יכול להיות בטוח שלא תסבול בנפילות שרת אשר יפגמו בחווית המשתמש, תהליך הרכישה או דירוג האתר בגוגל.
  • תמיכה טכנית – דבר נוסף שבדקתי היה אפשרויות התמיכה אשר מעניקות החברות. כל אחת מהחברות הנ"ל, מעניקות תמיכה טלפונית, דואר אלקטרוני, מערכת תגיות, צ'ט או באמצעות מרכז הידע המורחב שלהם. בצורה זו, תוכל לקבל תמיכה 24/7 בערוץ שהכי מתאים לך!

לסיכום, כפי שניתן לראות אחסון ג'ומלה הוא הכרחי לכל בעל אתר אשר מתכנן לנהל את אתרו באמצעות מערכת ניהול תוכן זו. אם אתה מחפש חברת אחסון מומלצת לג'ומלה (Joomla Hosting) בחו"ל תוכל להיעזר בהשוואה הנ"ל, כל אחת מהחברות מעניקה שירות טכני מעולה, זמינות וביצועים מסביב לשעון.